Başak Kart Anlaşmalı Gübre Bayileri

Başak Kart tarımsal üretici kesimine uzun yıllardır destek sağlamaya devam eden Ziraat Bankasının son dönemlerde yine tarımsal üretici müşterilerine destek sağlamak amacı ile sunmuş oluğu ve üreticiler tarafından yoğun olarak talep edilen banka ürünüdür. Banka tarafından sunulan bu kart seçeneği müşterilerin tarımsal girdi alışverişlerinde anlaşmalı işyerlerinden avantajlı alışveriş olanakları sağlayabilmeleri adına sunulmuştur.

Tarımsal üretim alanı arasında önemli bir alan olan çiftçilik faaliyetlerinde önemli bir gider kalemi olarak belirtilebilecek olan gübre giderleri içinde Başak Kart anlaşmalı gübre bayileri üzerinden avantajlı alışveriş olanağı müşterilere sunulmuştur.

Kişiler bu türden bir uygulama ile tarımsal üretim alanında önemli olan bu harcama kalemlerinin bedelini Başak Kart anlaşmalı gübre bayileri üzerinden uygun koşullarda sağlayabilmekte ve geri ödemelerini bütçelerine uygun koşullarda yapabilmektedirler.

Tarımsal üreticiler Başak Kart anlaşmalı gübre bayileri üzerinden yapacakları tarımsal üretim harcamalarının geri ödemelerinde faizsiz dönem avantajından ve hasat dönemlerine kadar vade avantajlarından faydalanabilmektedirler. Böylelikle bütçelerine uygun şekilde ödeme planları oluşturabilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ