Başak Kart Limit

Tarımsal üretim faaliyetlerinde tarımsal üretici müşterilerinin tarımsal faaliyetleri için gerekli olan harcamalarında üreticilere destek sağlamak ve tarımsal faaliyetlerinde aksaklık yaşamadan faaliyetlerini zamanında gerçekleştirebilmeleri için müşterilerine Ziraat Bankası tarafından sunulmuş olan banka ürünü seçeneği Başak Kart seçeneğidir. Başak Kart limit miktarı kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak belirlenmektedir.

Bu banka ürünü standart kredi kartlarından farklı özelliklere sahiptir. Hem kartın işleyişi hem de kart üzerinden yapılan harcamalarının geri ödeme planlarında ve daha farklı birçok konuda farklı özellikler gösteren kart koşulları müşteri ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Müşteriler banka tarafından kendilerine sunulan Başak Kartlarının özelliklerini kendi ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre belirleyebilmektedirler. Başak Kart Limit özellikleri kişilerin ihtiyaçları olan kredi miktarlarına göre belirlenir ve onaylanan kredi tutarları kişilerin Başak Kartlarına tanımlanır.

Bu kart seçeneğinden faydalanmak isteyen tarımsal üreticiler bankanın tarımsal yetkili şubeleri üzerinden kolayca başvuru yapabilmektedirler. Başvuruları olumlu sonuçlanan bireyler ihtiyaçları olan kredi miktarları ile Başak Kart Limit miktarlarını belirleyerek kartlarını bu limit dâhilinde kullanmaya başlayabilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Oktay dedi ki:

    Ziraat bankası başak kart limiti kendimiz mi belirliyoruz yoksa bankadan gelir tespiti üzerine mi başak kart limiti belirleniyor

BİR YORUM YAZ