Ziraat Bankası Başak Kart Limit Artırma

Tarımsal üretim faaliyetlerinde üreticilere destek sağlama amacı ile Ziraat Bankası tarafından üretici ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmış bir banka kredi ve kart ürünü de Başak Kart olarak dile getirilebilir. Ziraat Bankası Başak Kart Limit Artırma üretici ihtiyaçlarına yönelik olarak özel olarak şekillendirilebilen kart üzerinden yapılabilecek olan finansal işlem sayısının fazla olmasının yanı sıra üreticiler kartlarının limitlerini diledikleri zaman bankaya limit arttırma talebinde bulunarak arttırabilmektedirler.

Kişilerin tarımsal üretim faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları her türden araç-gereç gereksinimleri ve diğer hizmet sektörü alanı ihtiyaçlarında rahatlıkla kullanabildikleri Başak Kar kişilere üretim süreci öncesinde ve üretim süreci içerisinde hem kart ile yapabilecekleri harcamalarında avantajlı alışveriş imkânı sunar hem de kişilerin nakit gereksinimlerinde üreticilere destek sağlar.

Başak Kart kredili limitli bankamatik özelliğine sahip olan bir kart olduğu için üreticilere tarımsal üretimde destek sağlamanın yanı sıra farklı birçok finansal işlemde de işlem kolaylığı sağlamaktadır. Üreticiler kartları ile farklı türde parasal işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Para yatırma, para çekme ve diğer ödeme işlemlerini yaygın bankamatik ağı üzerinden istedikleri zaman kolayca gerçekleştirebilen kişiler banka tarafından kart sahibine sunulan olanaklardan da yararlanabilmektedirler.

Başak Kart banka tarafından müşteri ihtiyaçları göz önünde bulundurularak kişilerin istekleri doğrultusunda belirlenen kredi limitinin kartlarına tanımlanması üzerine hizmet sağlanan bir banka ürünüdür. Kişiler kartlarına tanımlı kredilerini kullanmaya başladıktan sonra ihtiyaçlarının artması nedeni ile kart limitlerini arttırabilmektedirler. Ziraat Bankası Başak Kart Limit Artırma kişiler artan ihtiyaçları nedeni ile yetersiz kalan kredi limitlerini banka şubeleri üzerinden limit artırma taleplerini bankaya ileterek başvuru yapabilirler. Sonrasında kişilerin talepleri banka tarafından onaylanırsa kişiler yeniden belirlenen kredi limitlerini harcamalarında ve nakit ihtiyaçlarında kullanmaya başlayabilirler.

Kişilerin her türden ihtiyaçlarında destek sağlamaya yönelik olan bu kart üreticiler için farklı avantajlar sağlamaktadır. Anlaşmalı iş yerlerinde kampanyalı alışveriş ve faizsiz dönemde ödeme ayrıcalığı ve yine faizsiz dönem dışındaki vadelerde uygun faiz oranları banka tarafından Başak Kart ile tarımsal üreticilere sağlanan kolaylıklar arasında yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ