Vakıfbank İkinci El Taşıt Kredisi

Vakıfbank hem ikinci el hem de 0 araçlarınız için avantajlı faiz oranları ile size kredi çekme imkânı tanımaktadır. Vakıfbank ikinci el taşıt kredisi ile size özel ayrıcalıklı faiz oranları ile tanışabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen yeni otomobile bütçenize uygun ödeme planları sayesinde hiç zorlamadan rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank ikinci el taşıt kredisi belli başlı özellikleri içinde barındırmaktadır. Kasko değeri 50.000 lirayı aşan pahalı ikinci el otomobillerinize, 50.000 liraya kadar olan kısmına %70, 50.000 liradan yüksek olan kısmı için %50 oranında kredi kullanma imkânı tanımaktadır. 48 aya kadar vade imkânları tanımaktadır. Yani bu kredi dört yıl boyunca bütçenizi zorlamayacak şekilde rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Üç aylık dönemler olarak ya da değişen taksit seçenekleri ile de ödeme yapabilmeniz mümkündür.

Kasko sigortası yaptırmak mecburidir. Araç rehinini banka teminat olarak isteyecektir. Buna olarak başka rehin ve ipoteklerde isteyebilir. Kredi kullanan kişi hayat sigortası yaptırmak zorundadır. Bu krediler belirli ve düzenli bir geliri olan ve istihbaratı olumla olan kişilere verilebilmektedir. Belirli bir gelir beyanı bu kredileri alabilmek için yapmak zorundasınız. Otomobilin yaşı belirli vade oranları içi değişkenlik göstermektedir. En fazla 5 yaşındaki otomobillere en çok 37 ile 48 ay arasında vade yapılabilmektedir, en fazla 8 yaşında olan otomobillere de 3 ay ile 36 ay arasında vade yapılmaktadır.

Başvuru için bilmeniz gereken bazı şartlar vardır. Örneğin başvuru yapabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Nüfus cüzdanınızın ya da sürücü belgenizin aslı ya da fotokopisi le beraber başvurmalısınız. Noter satış sözleşmenizi bankaya göstermek zorundasınız. Araç üzerinde takdiyat olmadığına dair yazı veya trafikten çekme kaşesinin vurulmadığına dair bir belgeyi göstermelisiniz.

Ruhsat fotokopisi ve ikametgâh belgesi de istenen diğer belgeler arasındadır. İkametgâh belgesi yerine en son tarihli herhangi faturanızın fotokopisi de kabul edilmektedir. Gelir durumunuzu gösterir bir belgeyi de mutlaka bankaya teslim etmeniz gerekir. Faiz oranlarını da bankanın internet sitesinde detaylı bir şekilde görmeniz mümkündür.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ