ING Bankası Bireysel Kredi

Bireylerin ticari işlem ihtiyaçları dışında kalan her türden ihtiyaçlarının nakit finansmanında bankaların sunmuş oldukları banka ürünleri bireylerin kullanabilecekleri kredi seçenekleri arasında yer almaktadır. ING Bankası Bireysel Kredi seçeneklerinde ING Bankası dönemlerde bireylerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak bankadan talep ettikleri kredi ürünlerinde kişiye özel faiz avantajı bankanın en son yapmış olduğu düzenleme ile müşterilerine sunmuş olduğu olanaklar arasında yer almaktadır. ING Bankası farklı özelliklerde olan müşteri ihtiyaçlarına uygun kredi ürünü seçeneklerinin sayısını arttırmış ve banka bu kredi ürünlerinin koşullarında bireylere uygun avantajlar sağlamaktadır.
ING Bankası Bireysel Kredi seçenekleri banka tarafından müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak yeni yapılan düzenlemeler sonrasında oldukça cazip banka ürünleri haline gelmiştir.
Bireysel müşterilerin özellikle talep ettiği kredi ürünleri genel olarak konut kredileri, sıfır ve ikinci el araç alımları için taşıt kredileridir. HSBC Bankasının bireysel müşterilerine özel olarak hazırlamış olduğu kredi ürünleri her türden kredi seçeneklerine uygulanan sabit faiz oranı uygulamasını kaldırarak kişilerin 100.00TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında kişilere özel farklı faiz oranları uygulama seçeneğini kredi seçeneklerinde müşterilerine avantaj sağlamak amacı ile sunmaktadır.

Ayrıca farklı oranlarda uygulanan bu faiz oranlarının kişilere uygun olarak belirlenen vade sürelerine de yansıtılması kişilere uygun geri ödeme planlarını oluşturulmasında da olanak sağlamaktadır. Banka müşterilerine sağlanan bu türden avantajlar hem faiz oranlarında hem de vade sürelerinde kendini göstermektedir.

Bankanı sağlamış olduğu uygun kredi ürünlerinde faydalanmak isteyen müşteriler bankanın internet şubesi hesaplama aracı üzerinden ihtiyaçları olan kredi miktarıyla ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmektedirler. Bankanın %1.24’ten başlayan ve değişiklik göstertebilen faiz oranı seçeneklerinin yanı sıra 36 aya kadar vade seçenekleri de müşterilere sunulmaktadır.

Belirlenen koşullar kişilerin kredi taleplerine göre farklılık gösterebilmektedir. Banka kredi ürünleri için ING Bankası müşterileri internet şubesi üzerinden kolayca başvuru yapabilmektedirler. Kişilerin başvuru talepleri kısa zaman içinde sonuçlandırılmakta ve banka gerekli gördüğü takdirde müşterilerini banka şubelerine yönlendirmektedir. Banka müşterisi olmayan bireylerde krediler hakkında internetten araştırma yaparak banka şubelerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ