En Hesaplı Bayram Kredisi Veren Banka Haziran 2016

Yaklaşan Ramazan bayramı nedeni ile ihtiyaçlarını gidermek isteyenlere, en hesaplı bayram kredisi veren banka Haziran 2016 başlığı altında yapılan araştırmaları, aşağıda sizler ile paylaşıyoruz. Bayram nedeni ile çeşitli ihtiyaçlar gündeme gelmekte olup, bu ihtiyaçların giderilmesi yönünde, yeterli ekonomik güce sahip olmayanlar ya da birikimleri ile ihtiyaçlarını gideremeyecek durumda olanlar, kredi seçeneğini tercih etmekte ve bayrama özel kampanyalar ile en uygun faizli kredi bulmak için, arayışlara girmektedirler.

Sizler için yapılan araştırmada, en hesaplı bayram kredisi veren banka Haziran 2016 başlığında ilk sırada, yaklaşık 0,99 faiz oranına sahip olan, İNG bank’ın bulunduğunu tespit ettik. Düşük faiz oranı ile ön plana çıkan bankadan, 10.000 Türk lirası bayram kredisi çekilmesi halinde, 36 ay vadede ödenecek aylık taksit tutarı, yaklaşık olarak, 343 Türk lirası civarında olacaktır.

Eğer aynı krediyi, 12 ay vade ile çekmek ister iseniz, ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı, 899 Türk lirası civarında olacaktır. Bu şartlar altında, en hesaplı bayram kredisi veren banka Haziran 2016 ayında, İNG bank olarak görülmektedir. İNG bank’ın bu faiz oranından sonra, en düşük ikinci faiz oranının, Türkiye İş Bankasına ait olduğu görülmektedir.

Türkiye İş Bankasının bayram kredisi faiz oranları yaklaşık, 1,22 civarında bulunmaktadır. İki bankanın 36 aylık karşılaştırmalarında, ödenecek genel para miktarında, yaklaşık 600 Türk lirası civarında fark bulunduğu gözlenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ