Şekerbank Hasat Kart Nerelerde Kullanılır

Kuruluş amacı tarımsal üretme destek vermek olan bankalar arasında yer alan Şeker Bank tarafından tarımsal üretim ile uğraşan müşterilerine sunulan hizmetlerden biride Şekerbank Hasat Kart nerelerde kullanılır? Hasat Kart kredili kart hizmeti olarak nitelendirilebilmektedir. Şekerbank tarafından tarımsal üretim ile uğraşan müşterilerine alışverişlerinde farklı olanaklar sağlamak amacı ile sunulan bu ürün son dönemlerde üreticilerce oldukça fazla kullanılmaya başlanmıştır. Tarımsal üreticilerin üretimde ihtiyaç duydukları farklı ihtiyaçların karşılanmasında üreticilere destek sağlamak üzere oluşturulan banka ürünü üreticilere avantajlı alışveriş imkânı sağlamanın yanı sıra anlaşmalı firmalarda kullanımlarda hem üreticilere hem de firmalara alışverişlerde maksimum kazanç sağlamayı amaçlamaktadır.
Tarımsal üreticiler Şekerbank şubelerinden Hasat Kart için kolayca başvuru yapabilmektedirler. Tarımsal üreticiler Hasat Kartları ile yaptıkları alışverişlerin geri ödemelerinde uygun vade olanaklarına sahip olmakta ve geri ödeme vade planlarını kendileri belirleyebilmektedirler. Geri ödeme vadesi üreticilerin hasat zamanlarına göre belirlenebilen Hasat Kart üreticiler anlaşmalı firmalardan yaptıkları alışverişlerinin geri ödemelerini hasat zamanlarına kadar faiz yükü olmadan erteleme imkânı vermektedir. Tarımsal üreticilere Şekerbank tarafından sunulan Hasat Kart farklı alanlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Şekerbank Hasat Kart nerelerde kullanılır? Tarımsal üreticiler Hasat Kartları ile;
• Nakit ihtiyaçlarında Şekerbank şubelerinden ya da bankanın ATM’lerinden nakit çekme işlemi yapabilecekleri gibi ülke çapında hizmet veren bankların ortak nitelikteki ATM’lerinden veya PTT ATM’lerinden her gün günün her saatinde nakit ihtiyaçları için para çekebilmektedirler.
• Üreticiler Hasat Kartlarının borçları için yıllık dönem içerisinde ödeme yapabilir ve ödeme sonrasında oluşan limit boşluğu dâhilinde tutarınca alışverişlerinde ya da nakit ihtiyaçlarında oluşan bu limit boşluklarını kullanabilirler.
• Tarımsal üreticiler üretim faaliyetleri için gerekli olan mal ve hizmet alımları için Hasat Kartlarını avantajlar dâhilinde bu türden hizmet veren işyerlerinde rahatlıkla kullanabilmektedirler.
• Hasat Kart farklı tarımsal faaliyet alanları ile uğraşan müşterilerin ihtiyaçlarına göre çeşitli hizmet alanlarında kullanılabilmektedir. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak esnek özellikler gösteren Hasat Kart standart kredi kartları gibi nitelendirilmemelidir. Çünkü Hasat kart bir kredi kullanım aracıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ