Şekerbank Hasat Kart Limit Artırma

Kurulduğu günden günümüze kadar tarımsal üretime destek sağlayan Şekerbank son dönemlerde nu amaçla üreticilere sunmuş olduğu Hasat Kart ile müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Üretici kesim ihtiyaçlarına destek sağlama amacı ile sunulan hasat kart üreticilerin kendilerinin belirlediği kredi limitlerine göre tanımlanır ve kişiler istediklerinde Şekerbank Hasat Kart limit artırma taleplerini bankalarına bildirerek Hasat Kartlarına tanımlı olan kredi limitlerini ihtiyaçlarına göre yükseltebilirler. Tarımsal üreticilere maddi destek kaynağı olarak sunulan Hasat Kart kullanımları için üreticiler Şekerbank şubelerinden gerekli belgeleri ile başvuru yapabilmektedirler.

Şekerbank Hasat Kart başvurularında  İstenen Belgeler Nelerdir?

• Hasat Kart başvuru form belgesi
• Üreticilerin nüfus cüzdanı fotokopisi
• Tarımsal üreticilerin ikametgâhlarının bulunduğu İl veya ilçe Tarım Müdürlüklerinden alınacak olan belgeler ve yine gerekli görülen farklı kurumlardan alınacak olan belgeler bu belgeler kişilerin faaliyet gösterdikleri tarımsal alanlara göre değişiklik göstermektedir. Üreticiler faaliyet gösterdikleri tarımsal alanlar ile ilgili olan kurumlardan bankalar tarafından talep edilen belgelerini kurumlardan almak koşulu ile Hasat Kart başvurusu yapabilmektedirler.

Şekerbank Hasat Kart Limitleri Ne Kadar?

Şekerbank tarafından tarımsal faaliyet alanında istihdam sağlayan kişilerin tarımsal üretim ihtiyaçlarında çözüm oluşturması amaçlanan Hasat Kart kişilerin başvuru taleplerinin olumlu sonuçlanmasından sonra kişilere ihtiyaçlarına yönelik olarak 1000TL’den başlayıp 100.000TL’ye kadar limit belirleme seçenekleri banka tarafından üreticilere sunulmaktadır. Hasat Kart kullanmak isteyen üreticilerin Şekerbank hesaplarının olması yani banka müşterisi olmaları yeterlidir. Hasat Kart kullanan üreticiler kartları için kart ücreti ya da hesap işletim ücreti ödemezler.

Tarımsal üreticilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak şekillendirebildikleri Hasat Kart düşük faiz oranlarıyla sunulan bir banka kredi ürünüdür. Şekerbank Hasat Kart limit artıma tarımsal üreticiler kartlarını alırken kredi limitlerini kendileri belirledikleri gibi değişen ihtiyaçlarına yönelik olarak kartlarını kullanırlarken de bankalarına limit artırma taleplerinde bulunabilmektedirler. Hasat Kart ile anlaşmalı satıcı firmalar üzerinden yapacakları alışverişlerinde hem kampanyalı alışveriş imkânı hem de harcamalarının geri ödemelerinde hasat dönemlerine kadar faizsiz erteleme imanına sahip olan üreticiler uzun vadede de düşük faiz öderler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ