Şekerbank Hasat Kart Ödeme Vadesi

Şekerbank Hasat Kart seçeneği üreticilere tarımsal faaliyetlerinde farklı olanaklar sağlamaktadır. Kartın sağlamış olduğu olanaklardan en önemlisi Şekerbank Hasat Kart ödeme vadesi olarak belirtilebilir. Bu kart sağlamış olduğu alışveriş avantajlarının yanı sıra harcamaların geri ödeme vadelerinde sağlamış olduğu farklı imkânlar ile de dikkat çekmektedir. Tarımsal üreticiler Hasat Kart ile yapmış oldukları harcamaların ve kartlarının tanımlı olduğu kredi limitlerinden kartları ile çekmiş oldukları nakitlerin geri ödeme planlarını kendileri belirleyebilmektedirler.

Tarımsal üreticilere geri ödeme planlarının oluşturulmasından sağlanan kolaylıkların yanı sıra anlaşmalı firmalardan yapacakları harcamalarının geri ödemelerini faizsiz olarak hasat zamanlarına kadar erteleme şansına da sahiplerdir. Kartlarını limit belirleme işlemlerini de kendileri yapan üreticiler bu kartın esnek özellikleri nedeni ile harcamalarında ve ihtiyaçlarının giderilmesinde oldukça avantajlı bir konumda yer almaktadırlar. Hasat Kart üreticilere düşük faiz oranları ile sunulan avantajlı bir hizmet olmasının yanında erken dönemde ödeme durumlarında kişilere %0 faiz avantajını da sunmaktadır. Üreticiler kart borçlarını belirlemiş oldukları vade döneminden önce öderler ise sadece yaptıkları harcama tutarı kadar geri ödeme yaparlar.

Şekerbank Hasat Kart ödeme vadesi kişiler uygun faiz oranları ile sahip oldukları kartlarının vade sürelerini hasat zamanlarına göre faizsiz olarak belirleyebildikleri gibi hasat zamanlarından daha uzun vade süreleri içinde uygun faiz oranları ile belirleyebilmektedirler.

Üreticiler Hasat Kartları için yaptıkları harcamaların geri ödemesi ya da bu harcamalarının geri ödemesinde ödeyecekleri faiz oranları dışında herhangi bir ücret ödemezler. Banka tarafından tarımsal üreticilere kart harcamalarının geri ödemesinde farklı olanaklar sunulmaktadır. Şekerbank Hasat Kart müşterilerine 6 aya kadar vade seçeneği ile borç ödeme imkânı sunmaktadır. Tarımsal üreticiler anlaşmalı işyerlerinden yaptıkları toplu alışverişlerini taksitlendirme imkânına da sahip olabilmektedirler. Üreticiler Hasat

Kartlarını nakit çekme aracı olarak da kullanabilmektedirler. Üreticiler nakit ihtiyaçlarında banka ATM’lerini ve diğer banka ATM’lerini kullanabilecekleri gibi PTT bankamatiklerini kullanarak da nakit çekebilmektedirler. Sağlamış olduğu bu borç ödeme vadesi seçenekleri Şekerbank Hasat Kartın tarımsal üreticiler arasında yaygın olarak kullanılmaya başlanmasına neden olmuştur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ