Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi İle Cep Telefonu Alma

Birçok insanın günümüzde teknolojik aletlere ve özellikle cep telefonlarına meraklı olduğunu ve sık sık cep telefonlarını değiştirdiklerini söylememiz mümkündür. Birkaç yıl önce yapılan bir kanunla, cep telefonlarının kredi kartına taksitle alınması askıya alınmış, bu süre zarfında da telefon almak isteyen kişiler doğrudan nakit parayla ilgili markalara giderek cep telefonlarını buradan almıştır.

Geçtiğimiz birkaç ay içerisinde bu uygulama kalkmış olmasına ve artık cep telefonları kredi kartına taksitle alınabiliyor olmasına rağmen, birtakım mağazalar ve markalar vatandaşların daha rahat cep telefonu alabilmesini sağlayabilmek amacıyla iş birliği yapmış ve böylece de çeşitli iş birlikleriyle vatandaşlar daha avantajlı olarak cep telefonu alabilmektedirler.

Vatan Bilgisayar Telefon Kredisi

Bu iş birliklerinden bir tanesi de Vatan Bilgisayar ve henüz yeni kurulmakta olan bir banka niteliğiyle Odeabank’ tır. Bu iş birliği sayesinde onlarca kişi, kredi çekerek cep telefonu alma imkanı bulmuştur. Bu anlaşmaya göre kişiler Vatan Bilgisayar’ da beğenmiş oldukları cep telefonunu Odeabank’ ın sağlamış olduğu kredi imkanıyla alabilmektedirler. Bu kredi yalnızca Odeabank tarafından cep telefonu alım satımı için çıkarılabilmektedir. Bu kredi tipinde almış olduğunuz telefon kredisi 36 aya varan vade uzatma oranına da sahip olarak dikkat çekmektedir.

Kredi taksit yasağının getirilmiş olması, bu kredi tipinin ülkemizde de yaygın bir biçimde kullanılmasını teşvik edici olsa da, kısa bir zaman dilimi öncesinde yapılmış olan yeni düzenlemelerle, tekrar taksitle cep telefonu almanın önü açılmış oldu. Kişiler böylece krediye ve faiz oranlarına ihtiyaç duymaksızın kredi kartı kullanımıyla telefon sahini olabildiler.

Vatan Computer NAKIT  8444 e Gönder

Ancak kredi kartı kullanmayan ve almış oldukları kredi sayesinde cep telefonu alanların sayısı da bir hayli fazla olarak dikkat çekiyor. Bu kredi tipinde Odeabank’ a başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurular genellikle sms yolu üzerinden yapılmaktadır. Başvuru da oldukça kolaydır. NAKIT yazdıktan sonra adınızı, soyadınızı ve TC kimlik numaranızı yazıp 8444′ e mesaj gönderdikten sonra banka yetkilisinin size geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz. Bu geri dönüş bir teklif anlamına gelmektedir.

Odeabank Teknokredi

Kredi ön onayı alan, başvuru sonucu Teknokredi ismi verilmiş olan bu krediyi alabilmesi için herhangi bir Odeabank şubesine gitmeli, evraklarıyla birlikte işlem yapmalıdır. Evraklar teslim edildikten sonra, kişi çıkmış olan krediyle Vatan Bilgisayar’ ın anlaşmalı olan şubelerine giderek dilediği telefonu alabilmektedir. Kredi faiz oranlarının düşük olduğu bilinmekle birlikte, teklif bazında faiz oranları söz konusudur. Alacağınız telefona göre kredi faiz oranları değişiklik gösterir.

Odeabank Vatan Kredi Başvurusu

Odeabank ve Vatan Bilgisayarı’ nın bu kampanyasının bir süre daha süreceği bilinmekle beraber, hala kredi kartı kullanmayan kişiler cep telefonu alabilmek için bu yolu benimsemektedirler. Vatan Bilgisayar u açıdan pek çok kişiye fayda sağlayarak bir anlaşma yoluna gitmiştir. Odeabank’ tan ya da ayrı ayrı olarak Vatan Bilgisayar’ da bu kampanya hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ