Yapıkredi Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası ikinci el taşıt kredisi size birbirinden güzel imkânlar sunmaktadır. Bankanın bu noktadaki amacı sizi hayallerinizdeki araca kavuşturmaktadır. İster 0 kilometre, isterseniz de 0 araçlarınız için uygun faiz oranları ile krediler sağlanmaktadır. 60 aya varan vadeler ile kefilsiz araç kredilerine ulaşmanız bu banka sayesinde oldukça kolaydır. Size en yakın Yapı Kredi şubesine başvurarak bu kredinize en kısa sürede kavuşabilirsiniz. Siz aracınızı seçtikten sonra gerisi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yapıkredi Bankası İkinci El Taşıt Kredisi için değişik kampanyalar oluşturmuştur. 1. Kampanya da bireysel veya ticari taşıt kredisi, 0 kilometre veya 2. El araçlarınız için, 1 ay ile 24 ay arası için aldığınız kredilerde %1.26 faiz oranı, 24 ay ile 48 ay arası için aldığınız kredilerde % 1.30 faiz oranı sağlamaktadır. 2. Kampanya da bireysel veya ticari taşıt kredisi, 0 kilometre veya 2. El araçlarınız için, 1 ay ile 48 ay arasında %1.35 faiz oranı sağlamaktadır.

Bu düşük faiz oranlarına ulaşabileceğiniz piyasada çok az banka vardır. Bu iki kampanyayı kendi koşullarınıza göre değerlendirerek faydalanmak istediğinizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Bankanın internete sitesinden detaylı olarak size getireceği aylık ve yıllık maliyete ulaşmanız mümkündür. Taşıt kredisi için alınacak araca kasko yapılması mecburidir. Taşıt kredisi toplam belirlenen masraflara ilk açılış ücreti ve vergiler dâhildir.

Taşıt kredisi çekmek için gerekli bazı belgeler vardır. Bu belgelerden ilki elbette ki kimliğinizdir. Pasaport, nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı veya fotokopisinden herhangi birisi ile krediye başvurabilirsiniz. Gelir belgenizi bankaya göstermeniz gerekmektedir.

Ücretli çalışanlar maaş bordrosu, emekliler hesap cüzdanı, kira gelir gösterecekseniz tapu veya kira belgesi, serbest meslek sahipleri için vergi levhası göstermeniz yeterli olacaktır. İkametgâh belgesi ya da son 3 aya ait elektrik, su doğalgaz faturalarınızdan herhangi biri de istenen belgeler arasındadır. İkinci el taşıtların en az 15 gün önce alınmış olması gerekmektedir ve aracın ruhsatı veya noterde düzenlenmiş alım satım belgesi istenen belgeler arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ