İş Bankası İmece Kart Nedir

İş Bankası ülkemizde bankacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan bir özel girişim bankası olarak nitelendirilebilmekte ve son dönemlerde tarımsal üretim alanında faaliyet gösteren müşterilerin sağlamış olduğu finansal destek ile de önemli bir yer almaktadır. İş Bankası imece kart nedir? Banka farklı banka ürünleri ile müşteri sayısını arttırmaya ve yeni banka ürünleri ile müşterilerine destek vermeyi amaçlamaktadır. İş Bankası müşterilerine çeşitli banka ürünleri ile acil nakit ihtiyaçlarında destek sağlamayı amaçlamaktadır.

İş Bankası tarafından son dönemlerde tarımsal üretim ile uğraşan üreticilerin finansal yaşamlarında üreticilere destek vermek adına sunulan bir hizmet de İmece Kart adı altında sunulan banka ürünüdür. İş Bankası imece kart nedir? İmece Kart İş Bankası tarafından tarımsal üretim, çiftçilik, seracılık ve hayvancılık ile uğraşan müşterilerine yani üreticilere finansal destek sağlamak amacı ile sunmuş olduğu bir hizmettir.

Müşterilere tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan tohum, fide, gübre, zirai ilaç, akaryakıt, yem, tarımsal araç-gereç gibi tarımsal üretim için gerekli olan harcamalarının finansmanı için üreticilere sunulan tarımsal kredinin kullanımında İş Bankası İmece Kartın müşterilerine sağlamış olduğu avantajlar:

  •  İmece kart ile anlaşmalı iş yerlerinden yapılacak olan tarımsal girdi alışverişlerinde üreticilere %0 faizli dönemli alışveriş imkânı sağlanır.
  • İmece Kart esnek vade yapısı sayesinde üreticiler kredinin vadesini hasat zamanlarına göre ayarlanabilmektedirler.
  • Geri ödemenin faizsiz dönem içerisinde veya faizsiz dönem bitiminde ödenmesi halinde faiz uygulanmaz.
  • İş Bankası İmece Kart üreticilere anlaşmalı farklı firmalardan yapacakları alışverişlerinde puan avantajlı alışveriş imkânı sunmaktadır.
  •  İş Bankası İmece Kart sahipleri imece kartlarının bankamatik özelliği sayesinde Türkiye’nin her yerinde hizmet veren yaygın bankamatik ağını kullanarak 7 gün 24 saat para çekme, para yatırma, bakiye öğrenme, havale, fatura ödeme, yatırım işlemleri gibi farklı işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler.
  • İş Bankası İmece Kartlarının bağlantılı olduğu vadesiz hesapları ile bağlantılı olarak yapacakları yurtiçi ve yurtdışında bulunan ATM’lerden acil nakit çekilebileceklerdir. Bankamatik özelliğiyle yapılacakları her türlü alışverişlerde Maksi Puan kazanacaklardır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ