Başak Kart Nakit Çekme

Farklı tarımsal faaliyet alanlarında üretim sağlayan tarımsal müşterilere hem nakdi destek sağlamak hem de tarımsal üretim için gerekli olan ihtiyaçlarının alışverişlerinde üreticilere destek sağlamak amacı ile Ziraat Bankası farklı banka kredi ve kredi kartı seçeneklerini müşterilerinin hizmetlerine sunmaktadır. Banka tarafından müşterilerine tarımsal üretim faaliyetlerinde destek sağlamak için sunulan bir ürün de Başak Kart seçeneğidir. Tarımsal üreticiler bu kartlarını hem alışveriş ödemelerinde hem de acil nakit ihtiyaçlarında nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kullanabilmektedirler. Başak Kart nakit çekme kişilere acil nakit ihtiyaçlarında nakdi destek sağlamaktadır.

Kişiler kartları ile yaygın bankamatik ağı üzerinden hem Ziraat Bankası ATM’lerinden hem de diğer banka ATM’lerinden nakit ihtiyaçlarında 7 gün 24 saat istediklerinde kredi limitlerinden nakit çekimi yapabilmektedirler. Başak Kart nakit çekme işlemleri kişilere uygun koşullarda sunulmaktadır. Kişilerin kartlarından kullandıkları nakit çekim seçeneklerinin geri ödemelerinde kişilere uygun faiz seçenekleri ve geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Kişiler böylelikle uygun koşullarda hem nakit ihtiyaçlarını karşılamakta hem de uygun ödeme koşulları ile bütçelerine uygun ödeme seçeneklerini kullanabilmektedirler.

Başak Kart nakit çekme kişilere banka tarafından sağlanan avantajlar arasında yer almaktadır. Kişilerin kartlarından yaptıkları alışveriş harcamalarının ve nakit çekimlerinin geri ödemeleri kişilerin bütçelerine uygun olarak belirlenmekte ve hasat dönemlerine kadar ertelenebilmektedir. Kişilerin yaptıkları harcamalar 3 aylık dönemler ile kişilere iletilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ