Bitlis Askeri Personele ve Yakınlarına Kredi İmkanı

Artan nakit ihtiyaçları ya da kişilerin farklı türden harcamalarında gerek duydukları nakit desteği ihtiyaçları kişilerin farklı finansal destek seçeneklerinden faydalanmalarına neden olmuştur. Bitlis senetle para veren kuyumcular her işlemde olduğu gibi finansal seçeneklerde de dolaylı yollardan illegal özellikler gösteren farklı seçenekler ortaya çıkmıştır. Bu türden illegal işlem seçenekleri kişilere ihtiyaçlarında senetle borç para veren farklı kişiler olarak ifade edilebilmektedir.

Daha detaylı bilgi için SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR adlı makalemizi okuyunuz

Senetle borçlanma kişilere finansal güçlük yaşatabilmesi nedeni ile tavsiye edilen destek seçenekleri arasında yer almaz. Kişiler senetle borçlanarak acil nakit ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra borlarının geri ödemelerinde ağır yükümlülükler ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Borçların geri ödemelerinde sorun yaşamaları kişileri daha zor borç yükümlülüklerinin altına sürükleyebilmektedir. Bunda en önemli neden senetle alınan borçların geri ödeme sürelerinin kısa vadeleri içermesi ve anapara üzerinden oldukça yüksek miktarlarda faiz uygulanmasıdır.

Kişilerin bu türden senetle borç para vermelerinde ki en önemli etken senetlerin koşullarını kendi inisiyatiflerine göre belirleyebilmeleridir.  Bu işlemlerden kişiler yüksek gelirde sağlamaktadırlar.

Senetle para veren kuyumcular ile alakalı bir önceki makalemiz olan Bingöl Senetle Para Veren Yerler  makalemizi veya bir sonraki makalemiz olan Bolu Senetle Para Veren Kuyumcular makalemizi okuyabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevilay dedi ki:

    Senetle para veren kuyumcular her şehirde var mi yoksa başka yere gidip alabilirim acil ihtiyacım var

BİR YORUM YAZ