Gaziantep Senetle Para Veren Kuyumcular

Senetle para veren kuyumcular son dönemlerde daha fazla yaygınlaşan ve kişilerin acil nakit ihtiyaçlarından kar elde etmeye çalışan düşüncede olan seçenekler ile kişilere borç vermektedirler. Senetle borç almadan önce kişilerin iyice düşünmeleri gerekmektedir. Çünkü senetle borçlanmada vade süreleri banka kredi ürünü seçeneklerine göre oldukça kısa vade sürelerini içermekte ve borçlanılan anapara üzerine oldukça yüksek oranda faiz yükü eklenmektedir. Gaziantep senetle para veren kuyumcular kişilerin bu gibi acil nakit ihtiyaçlarında senetle borçlandırma seçeneklerini kişilere sunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için SENETLE PARA VEREN KUYUMCULAR adlı makalemizi okuyunuz

Genel olarak döviz alım satımı ve altın, gümüş gibi değerli metaların alım satımı üzerinde işlem yapan ve bu işlemler üzerinden kar sağlayan işletmeler olan kuyumcular hızlı nakit akışına sahiptirler.

Senetle para verme işlemleri ile de yüksek kazanç sağlama amacında olan kuyumcular kişilere senet karşılığında borç vermektedirler. Verdikleri bu borçlardan yüksek faiz geliri elde etmeleri kuyumcular açısından bu işlemleri karlı bir hale getirmiştir. Yüksek kar elde etmeleri kuyumcular arasında bu türden işlemlerin yaygınlaşmasına neden olmuştur.

Senetle para veren kuyumcular ile alakalı bir önceki makalemiz olan Eskişehir senetle paran veren kuyumcular makalemizi veya bir sonraki makalemiz olan Giresun senetle paran veren kuyumcular makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ali dedi ki:

    3000 lira lazım iletişime geçer seniz sevinirim

BİR YORUM YAZ