Halk Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

İster yeni, ister ikinci el araçlarınıza Halkbank size özel bir şekilde çok kolay kredi vermektedir. Bu kredi sayesinde hep aklınızda olan o aracı alma fikrine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.  48 aya kadar vade fırsatları ile Halkbank alanında oldukça iyi bir hizmet sunmaktadır. Gerekli belgeleri zamanında götürdüğünüz sürece krediniz de oldukça hızlı bir şekilde çıkacaktır. Üstelik aracın kaskosunu da baka aracılığı ile yaparsanız size özel faiz oranları da devreye girmektedir. Halk Bankası ikinci el taşıt kredisi, bu taşıtınızın kasko değerini esas alır. 5 yaşına kadar olan araçlar için geçerli bir kredidir. Siz istediğiniz takdir de ödemeleri artan taksitli ya da azalan taksitli olarak seçebilirsiniz.

Ödeme planını kendiniz oluşturup şubeye gittiğinizde bu konuda müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Siz istediğiniz takdir de ödemenizi iki ay sonrada başlatabilmeniz mümkündür. Bu geniş fırsatlar sayesinde dilediğiniz ödeme kolaylığına Halk Bankası sayesinde ulaşabilirsiniz. Aylık ve yıllı maliyet oranları faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamaktadır. Halk Bankası 48 aya kadar vadeyle ikinci el araçlarınıza %1.39 faiz oranları sağlamaktadır. Hayat sigortası bedeli kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına bağlı olarak değişim gösterebilmektedir.

Size en yakın Halk Bankası şubesine uğrayarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu başvuru için sizden belli başlı belgeler istenecektir. Bu belgeleri önceden temin edip götürmeniz krediyi alma sürecinizi oldukça hızlandıracaktır. Bu noktada sizden biraz fazla belge istenmektedir. Halk Bankası ikinci el taşıt kredisi için kimliğinizi belli edecek bir belge istenmektedir. Bu belge pasaport, nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi olabilir. Ayrıca banka sizden gelirinizi göstermenizi isteyebilir.

Bu noktada çalıştığınız işe göre maaş bordrosu, vergi levhası, hesap cüzdanı gibi hangi belge sizin gelirinizi kanıtlayacaksa o belge ile bankaya gelirinizi kanıtlamalısınız. İkinci el taşıtlarınız için ruhsat ve Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi istenmektedir. Bu belgeleri mutlaka tam bir şekilde bankanıza teslim etmelisiniz. Halk Bankasından taşıt kredisi çekmek yapacağınız oldukça akıllı bir tercih olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ