Şekerbank İkinci El Taşıt Kredisi

Şekerbank sizi zor anlarınızda yanınızda olarak sizin bütçenizi sizin kadar korumayı amaçlayan bir bankadır. Bu banka size alacağınız otomobil konusunda oldukça güzel kredi imkânları sağlamaktadır. Bu kredilerden faydalanarak hayallerinizde ki otomobillere ulaşmanız mümkündür. Hem siz otomobilinizi daha parasını öderken kullanmaya başlayabilir hem de ödeme kolaylıkları sayesinde oldukça rahatlayabilirsiniz. Şekerbank ikinci el taşıt kredisi sayesinde hiç zorlanmadan rahat bir şekilde araç sahibi olmanız mümkündür.

Şekerbank satın alacağınız araçlar ister ikinci el ister 0 kilometre bir araç olsun 3 aydan başlayıp 48 aya kadar faiz oranı sunmaktadır. Teminat olarak satın alacağınız aracı rehin etmeniz yeterlidir. Banka sizden bu krediyi vermek için kefil istememektedir. Fakat olağanüstü durumlarda banka sizden kefil isteme hakkını elinde tutar. İkinci el araçlarda 15 yaşa kadar araçları kredilendirebilmektedir. Bu özelliği ile banka alanında eşsizdir. Çünkü pek çok banka yaşı küçük araçları kredilendirmeyi kabul etmektedir. Şekerbank size ikinci el araçlar için verdiği bireysel taşıt kredisinde 48 aya kadar vade ile %1.55 faiz oranlı krediler sağlamaktadır.

Bu imkânlar ile Şekerbank piyasadaki diğer bankalardan üstün bir hizmet vermektedir. Hem düşük faiz oranları hem de müşteriyi zora sokmayacak kefil istememe özellikleri ile müşteriyi düşünen bir politika izlemektedir. Bu noktada kredi çekmek için Şekerbank mutlaka aklınızda yer etmelidir. Hem maddi olarak çok kazançlı çıkacağınız bir kredi olur hem de rahat olanakları sayesinde aklınızda sru işareti kalmadan sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz.
Şekerbank ikinci el taşıt kredisi için size en yakın Şekerbank şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu sayede krediniz en kısa sürede onaylanmak için sıraya girecektir.

Findeks kredi notunuz yüksek ise kredi en kısa sürede onaylanacaktır. Banka size kredi vermek için bazı belgeler isteyecektir. Bu belgeleri de en kısa sürede bankaya ulaştırmak kredinizin çıkma sürecini hızlandıracaktır. Kimlik belgesi, ikametgâh belgesi, satın alınacak aracın ruhsatı, başvuru sahibine ait gelir belgesi ve bankadan alınacak başvuru formu bankaya götürülmesi gereken belgelerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ