Halk Bankası Taşıt Kredisi

Halk Bankası oldukça köklü ve müşteriyi tanıyan bir bankadır. Bu yüzden sizin ihtiyaçlarınıza uygun vade ve faiz oranları oldukça iyi krediler sunmaktadır. Araba satın almak pek çok kişinin hayalidir, bu noktada Halk Bankası size özel fırsatlar sunmaktadır. Gerekli belgeleri götürmeniz durumunda Halk Bankası size en kısa sürede taşıt kredisi sağlayacaktır. Bu sayede istediğiniz sıfır kilometre veya ikinci el araca kavuşabilirsiniz.

Halk Bankası Taşıt Kredisi değişik kampanyalar ile çeşitlenmektedir. Halk Bankası ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde 60 aya varan vade fırsatları ile kredi almanız mümkündür. Halk Bankası sıfır kilometre araçlar için Yeşil Işık Taşıt Kredisi kampanyasını oluşturmuştur. Bu kampanya %1.17 faiz oranıyla 48 aya varan vadeler ile 0 kilometre araçlara kavuşmanıza imkân sağlamaktadır. Dilerseniz bu krediyi üç ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede sizin belirleyeceğiniz ödeme koşulları ile ödemelerinizi rahatça yaparak araç sahibi olabilirsiniz.

Halk Bankası taşıt kredisi için size en yakın şubeye başvurabilirsiniz. Bu şube sizden gerekli belgeler isteyecektir. Bu belgeleri önceden internetten öğrenip tamamlayarak da başvurunuzu oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Bu sayede başvurunuza onay çok daha hızlı bir şekilde gelecektir. Sizlerin istediği araçlara kavuşabilmeniz için bu banka size oldukça kolay fırsatlar sunacaktır. Kimliğinizi gösteren, nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgeniz ile kredi başvurunuzu başlatabilirsiniz.

Krediyi alabilmek için herhangi bir geliriniz olduğunu bankaya kanıtlamanız gerekmektedir. Bunun için artık hangi işte çalışıyorsanız o iş ile ilgili net gelirinizi gösteren belgeyi bankaya teslim etmelisiniz. Ayrıca banka sizden ikametgâh belgesi de isteme hakkına sahiptir. İkametgâh belgesi çıkarmak istemiyorsanız son üç aya ait elektrik, su veya doğalgaz faturalarınızdan bir tanesi de yeterli olacaktır. Satın alınacak araca ait proforma fatura istenecek son belgedir.

Araç sahibi olmak pek çok kişinin hayalidir. Bu hayal zamanla gerçekleşmeyecek gibi gelse de Halk Bankası gibi bankaların size özel sağladığı olanaklardan faydalanarak bu imkânlarınızı mutlaka zorlamalısınız. Bu sayede hayalinizdeki araca çok rahat bir şekilde kavuşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ