İş Bankası İkinci El Taşıt Kredisi

İş bankası sizin hayallerinizdeki otomobile kavuşmanız için her zaman ki gibi yanınızdadır. İş Bankasının size özel ödeme koşulları sağladığı, uzun vadeli, düşük faiz oranlı kredileri sayesinde hayallerinizi süsleyen otomobile kavuşmanız artık çok kolaydır. Ayrıca çok hızlı bir şekilde başvurunuzu yapıp yine kredi notunuzun yüksekliğine bakarak hızlı bir şekilde kredi alıp alamayacağınız belli olmaktadır.

İş bankası ikinci el taşıt kredisi 48 aya kadar vadeli krediler sağlamaktadır. Bu kredi size oldukça uygun imkânlar tanır. İkinci el taşıtla için 4 yıla kadar vade olanakları sunduğu kredi, %1.45 gibi bir faiz oranı sağlamaktadır. İkinci el küçük ticari araçlarınız içinde bu kredi geçerlidir. Kredi taleplerinizde olağanüstü bir durum olmadığı sürece kefil talebinde bulunulmamaktadır yalnız belli koşullar altında banka sizden kefil isteme hakkını elinde tutar. Krediler 18 yaşın üstünde gelir beyanında bulunan kişilere verilebilmektedir. Taşıt kredisi almak için yeterli bir kredi notunuz varsa en kısa zamanda başvurunuza karşılık olarak olumlu bir yanıt alabilirsiniz.

İş Bankası ikinci el taşıt kredisi, Alfa Romeo, BMW, Chevrolet, Citroen, Dacia, FIAT, Ford, Honda, Hyundai, KIA, Lancia, Land Rover, Nissan, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Skoda, Sang/Yong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volvo, Das Auto marka araçlar için geçerlidir.

İş Bankasının sağladığı taşıt kredilerine pek çok yol ile başvurabilirsiniz. Hızlı başvurma seçeceği size pek çok rahat imkân sunmaktadır. Hızlı kredi başvurunuz İş Bankası internet bankacılığından, cep şubesinden, internet ana sayfadan, cep telefonunda kısa mesaj yolu ile ayrıca bankamatiklerden ve telefon şubesinden yapabilirsiniz. Bu bir ön başvuru sayılır.

Başvurunuz kabul edildiği zaman size en yakın şubeye bazı evraklar bırakmanız istenecektir. Gerekli belgeler başvuru formu, nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı veya fotokopisi, ikinci el araç satın aldıysanız eski araç sahibinin Motorlu Araç Tescil ve Trafik Belgesi, gelir durumunuzu gösteren belgedir. Bu belgeleri size en yakın şubeye bırakarak ve size uygun, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ödeme koşullarınızı şube personel aracılığı ile keşfedebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ