Setcard Bozdurma

Bireylere çalıştıkları kurumlar tarafından günlük yemek bedeli karşılığında verilen kartlardan bir tanesidir Setcard. Bu tip kartların özellikleri hemen hemen birbiri ile benzerlik göstermektedir. Setcard ile de bireyler anlaşmalı olan restorant, cafe gibi işletmelerde yemeklerini yiyebilmekte evlerine anlaşmalı olan marketlerden alışveriş yapabilmektedir. Böylelikle bireyler Setcard’larını istedikleri her şekilde kullanmaya özgürdürler. Şirketler arasında setcard’a yüklenen yemek bedelleri farklılık göstermektedir. Genel olarak günlük yemek bedeli şeklinde verildiğinden kartlara ait tutarlar çok yüksek tutarlı olmamaktadır. Ortalama 300-400-TL arasında bulunan tutarlar yüklenmektedir yemek kartlarına.

Setcard Nakite Çevirme

setcard nakite çevirme

setcard nakite çevirme

Bireyler tarafından evlerine alışveriş yapmak adına da kullanılabilen Setcard sayesinde bireyler evlerini eksiklerini gidermektedirler. Bütün bunların yanında eğer tercih ederler ise bireyler Setcard’larını bozdurarak da nakit para olarak kullanabilmektedirler. İlgili setcard’ı kullandıkları restorant, cafe veya marketlere götürerek çalıştıkları firma tarafından karta yüklenen  tutarı nakit para olarak almak istediğinizi söylediğinizde muhtemelen size yardımcı olacaktır. Ancak kartınızı kullanmakta olduğunuz her işletmede yada her markette nakit paraya çevirme işlemini uygulamanız mümkün olmayabilir. Bu işi yapan işletmeyi bulmanız gerekmektedir. Setcardınızı nakit paraya çevirecek bir işletme bulduğunuzda ilgili işletme yapacak olduğu bu işlem karşılığında sizden komisyon talebinde bulunabilir. Ve eğer siz komisyon vermeyi kabul etmezseniz işletme bu işlemi gerçekleştirmeyecektir. Eğer nakite gerçekten o an için çok ihtiyacınız var ise komisyon şartını kabul etmekten başka yolunuz bulunmamaktadır.

Setcard Kırdırma-Bozdurma

Setcard kırdırma sonucunda en fazla elde edebilecek olduğunuz tutar 300-400 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu tutar ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte ise rahatlıkla Setcard kırdırma yöntemine başvurabilirsiniz ancak ilgili tutar ihtiyacınızı karşılayamayacak ise kartınızı market alışverişi yada yemek şeklinde tüketebilirsiniz. Setcard’lar çalışmakta olduğunuz firma tarafından her ayın belli gününde düzenli olarak yüklenmektedir. Harcama yaptığınız işletmeler aracılığı ile aylık yüklemenizı rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer o ay Setcardınız da bulunan tutara ihtiyacınız yok ise harcama yapmayarak kartınızı bir daha ki aya saklayabilirsiniz. Böylelikle bir daha ki ay Setcard bozdurma işlemi yaptığınızda kartınızın içerisinde bulunan tutarlar iki katı kadar artmış olmaktadır. İhtiyaçlarınızı daha kolaylıkla halledebileceğiniz bir tutar oluşmaktadır. Kartınızda bulunan tutarlar üzerinden ayda geçmiş olsa harcama yapmadıkça tükenmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Melik dedi ki:

    3000 lira bakiyeli setcard ımı nakite çevirmek istiyorum ilgilenenler ulaşsın lütfen.

  2. Mustafa dedi ki:

    395 tl lik set card bakiyemi nakite çevirmek istiyorum lütfen yardım.

BİR YORUM YAZ