VAKIFBANK TAKSİTLİ NAKİT AVANS HESAPLAMA

Hayatımızı idame ettirme çabası içindeyken kimi zaman maddi desteğe ihtiyaç duymamız olağandır. İşe bu aşamada kredi kartları bize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hemen her banka kredi kartı hizmeti vermekte olup bizlere pek çok alternatif sunmaktadır. Onlarca banka arsından istediğimizi seçebilir kendimize en uygun kredi kartını tespit edebiliriz.

Kredi kartlarının kullanıcılar için oldukça fazla kolaylıklar sunar. Taksit avantajları, kampanyalar, iş yerleri ile yaptığı anlaşmalar bunlardan sadece birkaçıdır. Pek çok insan kredi kartı kullanarak bu avantajlardan faydalanabilmektedir. İstediği zaman herhangi bir istek veya ihtiyacını taksitlendirerek almakta, kartın ait olduğu bankayla anlaşmalı yerlerden alışveriş yapıp ekstra avantajlar sağlayabilmekte, kartını her kullandığında daha sonra kullanabilmek üzere puan biriktirebilmekte ve daha pek çok şeyden faydalanabilmektedir. Özellikle bahsetmek gerekirse nakit sıkıntısı çektiğimiz zamanlarda kredi kartları imdadımıza yetişmekte ve düzgün kullanımla bize büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Vakıfbank Taksitle Nakit Avans Sorgulama

Tüm bu avantajları sayesinde ile hemen hemen herkes kredi kartı kullanmaktadır. Kredi kartı hizmeti sunan banklardan biri de Vakıfbank’tır. Vakıfbank 1954’ten beri halkımıza hizmet vermekte olan en köklü bankalardan biridir. Sundukları pek çok kredi kartı alternatifiyle sıklıkla tercih edilen bankalar arasındadır. Vakıfbank kredi kartı hizmeti ile birlikte farklı kampanyalar da yapmaktadır. Bu kampanyalardan biri de World Kart ile birlikte sunulan taksitli nakit avans çekilebilmesidir.

Vakıfbank World Kart sahibi olan bir kişi şu şartlar altında 30 Kasım 2016 tarihine kadar sürecek  olan taksitli nakit avans kampanyası hizmetinden faydalanabilir:

  1. Kampanya on iki taksit için geçerlidir,
  2. Beş yüz ile bin Türk Lirası arasındaki nakit avanslar için faiz yüzde 2.02’den yüzde 1.69’a düşürülmüştür. Üç bin Türk Lirası için 59’a, beş bin Türk Lirası için de 1.49’a düşürülmüştür.
  3. Kampanya dahilinde faiz dışında hiçbir masraf alınmayacaktır.
  4. Asıl kart ve ek kart sahipleri bu hizmetten faydalanabilir.
  5. Bu imkanlardan faydalanabilmek için kampanyaya SMS yolu ile katılım şarttır.
  6. Kampanyaya üye olmadan nakit avans çekecek kişiler için faiz oranı yüzde 2.02 olacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ