World Kart Anlaşmalı Akaryakıt İstasyonları

Yapı Kredi bankasına ait olan Worldcard’ın sunduğu kampanyalar arasında en çok dikkat çeken kampanya süreçleri akaryakıt kampanyaları olmaktadır. Pak çok banka ve kredi kartı arasında Yapı Kredi bankasının bir hizmeti olan Worldcard’ın tercih ediliyor olmasının temel sebebi Opet ya da Shell gibi büyük akaryakıt firmaları ile yapmış oldukları ortak kampanya süreçleridir. Söz konusu bu kampanyalar nedeni ile pek çok kişi akaryakıt alışverişlerini daha avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı buldukları için  kredi kartı almak iççin tercih yapma sürecine girdiği zaman adı geçen bu Worldcard’ı seçmektedirler.

Anlatılan bu bilgiler dahilinde Worldcard’ı kullanarak akaryakıt alma süreçlerini en karlı hale getirmek isteyen kişiler için söz konusu olan bu akaryakıt kampanyalarını açıklamamız gerekirse şu bilgiler oldukça faydalı olacaktır:

Opet ve Worldcard Arasındaki Akaryakıt Kampanya Süreci:

Eğer sahip olduğumuz Worldcard’ı kullanmak sureti ile Opet istasyonlarından akaryakıt alışverişi yapar isek, dört kez yapacağımız her 100 Türk Lirası tutarındaki alışverişte 30 Türk Lirası tutarında ekstre indirimi kazanma şansını yakalama olanağımız bulunmaktadır.  Yapı Kredi cüzdan uygulaması dahilinde bu kampanyaya katılıyor isek kazanacağımız tutar 50 Türk Lirası olmaktadır.

Söz konusu kampanya kapsamında verilecek olan detaylı bilgiler ise şunlardır:

  • Anlatılmakta olan bu kampanya sürecine dahil olmak için YAKIT yazıp bir boşluk bırakıp kart üzerinde yazan müşteri numaramızı yazıp kısa mesaj yolu ile 4454 ‘e göndermemiz gerekmektedir. Söz konusu bu kısa mesaj gönderilmeden yapılan alışverişler kampanya kapsamına dahil olmamaktadır.
  • Anlatılmakta olan kısa mesajı gönderdikten sonra 15 Kasım ve 31 Aralık arasındaki tarihlerde yapacak olduğumuz tek seferde 100 Türk Lirası tutarında ve dört kez olmak üzere gerçekleşecek olan harcamalar sonrasında, 1 Ocak ve 10 Ocak tarihleri arasında Opet ve Sunpet istasyonlarında kullanabileceğimiz 30 Türk Lirası tutarındaki alışverişlerde 30 Türk Lirası tutarında ekstre indirimi kazanma olanağı bulmaktayız.
  • Söz konusu bu kampanya kapsamına her müşteri yalnızca bir kez dahil olabilmektedir.

Worldcard ile anlaşmalı akaryakıt istasyonu  olarak şu anda sadece Opet ve Sunpet bulunmakla beraber, adı geçen bankanın daha pek çok akaryakıt kampanyasına imza atacağı beklenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ