Başak Kart Anlaşmalı Benzin İstasyonları

Farklı hizmet alanları içerisinde yer alan müşterilerine finansal destek sağlayan Ziraat Bankası tarımsal faaliyetler içinde yer alan müşterilerine finansal destek seçeneklerini sunmayı da ihmal etmemiştir. Ziraat Bankası tarımsal üretim faaliyetlerinde yer alan müşterilerine Başak Kart seçeneği ile hizmet sağlamaktadır. Başak Kart anlaşmalı benzin istasyonları gibi farklı kampanya seçenekleri gibi farklı kampanyalar banka tarafından firmalar ile sağlanan özel anlaşmalar ile müşterilere sunulmaktadır.

Tarımsal üreticiler banka tarafından sunulan bu hem kredi hem de kart seçeneği ile farkı avantajlar sağlamakta ve farklı kampanyalardan faydalanabilmektedirler.

Başak Kart anlaşmalı benzin istasyonları tarımsal üreticiler kartları ile bu anlaşmalı firmalardan yaptıkları akaryakıt alışverişlerinde farklı şekillerde avantaj ve kampanya seçeneklerinden ve bu alışverişlerinin geri ödemelerinde sağlanan farklı geri ödeme olanaklarından faydalanabilmektedirler. Kişilerin tarımsal üretim için gerekli olan ürün ve hizmetleri satın almada gerek duydukları finansman desteği ve acil nakit ihtiyaçlarında kartlarını kolaylık sağlamak amacı ile kullanabilmektedirler.

Tarımsal faaliyetler içerisinde yer alan çiftçilerin ve hayvancılık ile uğraşanların tarımsal üretim ihtiyaçları adına farklı alanlarda üretim için gerekli olan gereksinimlerinin karşılanması ve üretim için gerekli olan diğer hizmet sektörü ihtiyaçlarının karşılanması adına üreticilere kolaylık sağlamaktadır. Başak Kart tarımsal üreticilere en önemli desteği banka tarafından sağlanan anlaşmalar sonucunda Başak Kart anlaşmalı benzin istasyonları üzerinden yapacakları harcamalarında sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ