Başak Kart İnternet

Ziraat Bankası tarafından tarımsal üretici müşterilerine sunulan Başak Kart tarımsal üretim ile uğraşan bireysel müşteriler ve işletmeler için finansal destek sağlamak amacı ile müşterilerine sunulan bir banka ürünüdür. Başak Kart İnternet müşteriler internet bankacılığı üzerinden kartları ile ilgili olan farklı finansal işlem seçeneklerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. Tarımsal üreticiler Başak Kart seçeneği ile tarımsal üretim için gerekli olan harcamalarını 5 aya kadar faizsiz dönem avantajı ve 18 aya varan vadeler ile geri ödem planları belirleyebilmektedirler.

Başak Kart internet hizmetleri ile bankanın müşterilerinin tarımsal kredilerini Başak Kartlarına yükleyerek kredi limitlerini istedikleri zaman istedikleri miktarlarda ATM’lerden nakde çevirebildikleri ve Başak Kart üye iş yerlerinden tarımsal girdi alabilmelerine olanak sağlayan müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu hizmet alanı üzerinden de Başak Kartları ile ilgili olan farklı finansal işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler.

Tarımsal üreticiler Başak Kart internet seçenekleri ile Başak Kartlarını kullanarak yaptıkları harcamalarının güncel tutar bilgilerine kolaylıkla ulaşabilmektedirler. Bunun yanı sıra farklı finansal işlemlerini de gerçekleştirebilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ