Finansbank Eximbank Kredileri

Gelişen bankacılık hizmetleri ve yenilikçi hizmet anlayışı çerçevesinde geliştirilen banka kredi ve kredi kartı ürünleri farklı özelliklere sahip müşterilerin finansal ihtiyaçlarına çözüm oluşturulabilmesi ile farklı özelliklere yönelik olarak tasarlanmıştır. Bankaların bireysel müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına çözüm oluşturmak amacı ile sunmuş oldukları banka ürünlerinin yanı sıra ticari müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen banka ürünü seçenekleri de büyük öneme sahiptir. Son dönemlerde büyük yankı uyandıran banka kredi ürünü seçeneklerinden biri de Türkiye İhracat Bankası A.Ş tarafından bankalar aracılığı ile ihracat faaliyetleri ile uğraşan ticari müşterilere sunulan Eximbank Kredileri seçenekleridir.

Bankaların aracılığı ile kişilere ulaştırılan kredi ürünlerinde Finansbank Eximbank Kredileri de seçenekler arasında yer almaktadır. İhracatta gelişmelerin yaşanabilmesi ve ihracat faaliyetleri ile uğraşan kişilere daha uygun koşullarda finansman sağlanması amacı ile hazırlanan ve müşterilere sunulan bu krediler uygun koşulları nedeni ile ihracatçılar tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Bu krediler kişilere kesin ihracat taahhüdü karşılığında kullandırılmaktadır. Bu krediler kişilere ayrıca vergi, resim, harç ve fon kesintilerinden muafiyet sağlamaktadır. Böylelikle de kişiler ucuz kaynaklı fon imkânı elde etmektedirler.

Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan Garanti Bankası Eximbank Kredileri makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ