Garanti Bankası Eximbank Kredileri

Bankaların sunmuş oldukları farklı banka ürünleri ile farklı özelliklere ve farklı ihtiyaçlara sahip olan müşterilerine sunmuş oldukları banka kredi ve kredi kartı ürünler her zaman önemli hizmet alanlarını oluşturmaktadır. Özellikle son dönemlerde bankacılık sektörü içerisinde artan rekabet nedeni ile bankalar müşterilerine en uygun banka ürünü seçeneklerini oluşturmayı amaçlamaktadırlar.

Garanti Bankası Eximbank Kredileri yine bu yönde farklı ihtiyaçlara sahip ticari ve kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına finansal destek sağlamak amacı ile sunulan banka kredi ürünü seçeneği olarak ifade edilebilir. Garanti Bankası tarafından ticari ve kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan bu kredi seçenekleri firmalarını ihracat hacimlerinin geliştirilmesi amacı ile Eximbank Türkiye İhracat Bankası tarafından bankalar aracılığı ile sunulan kredi ürünü seçenekleridir.

İhracatın geliştirilmesi amacı ile Eximbank tarafından bankalar aracılığı ile kullandırılan bu kredi türü ihracat yapan firmalara ihracat öncesinde ve ihracat aşamalarında Eximbank tarafından belirlenen ülke içerisinde üretilen malların kesin ihracatı taahhüdü karşılığında kullandırılan kredi seçeneğidir. Bankaların sunmuş oldukları diğer banka kredi ürünlerine göre ihracat alanında fiyat avantajları sağlayan kredi seçenekleri olarak tanımlanabilir.

Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan HalkBank Eximbank Kredileri makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ