Ziraat Bankası Eximbank Kredileri

Farklı özelliklere ve ihtiyaçlara sahip olan farklı müşterilerine ister bireysel müşteriler olsun ister ticari ve kurumsal müşteriler için farklı özelliklere sahip olan banka kredi ve kredi kartı ürünleri ile finansal destek hizmeti sağlamaktadır. Ziraat Bankası tarafından ticari ve kurumsal müşterileri için özellikle de ihracatçı firmalar için sunmuş olduğu banka ürünü seçenekleri de bulunmaktadır. Ziraat Bankası Eximbank Kredileri ile ihracatçı müşterilere alternatif finansman kaynağı seçenekleri sunulmaktadır.

Ziraat Bankası aracılığı ile Eximbank tarafından sunulan ve Ziraat Bankasına özel olarak belirlenmiş limitten ihracatçı işletmeler için kesin ihracat taahhüdü karşılığında İhracatçı firmalara finansal destek seçenekleri sunulmaktadır.

Eximbank Kredilerinin Genel Özellikleri

  • Eximbank Kredileri sevk öncesinde TL veya sevk sonrasında döviz üzerinden ihracat kredisi adı altında iki farklı şekilde müşterilere sunulmaktadır.
  • İhracatçı firma müşteriler ya da ihracat bağlantılı mal üretimi sağlayan üretici KOBİ’ler bu kredi seçeneklerinden faydalanabilmektedirler.
  • Bu kredilerde taahhüt işlemlerine bağlı olarak müşterilere farklı alanlarda istisnalar sunulmaktadır.
  • Bu kredilerin koşulları ve kredilerin faiz oranları Eximbank tarafından belirlenmektedir.

Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) Eximbank Kredileri  makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ