Şekerbank Gece Gündüz Hesabı

      İnsanların nakit paralarını evde saklayamadığı ve riskli olduğu zamanları yaşıyoruz. Hırsızlık olaylarının çoğaldığı,birbirlerini az bir para için bile insanların yaralayıp öldürdüğü zamanları televizyonlarda, haberlerde her gün görüyoruz. Bütün bunlar az bir paramızı  bile bankada saklamamızın önemli olduğunu gösteriyor bizlere. Nakitimiz olduğu zamanlarda paramızı da nasıl saklar hem de nasıl değerlendirebiliriz, neler yapabiliriz diye düşündüğümüz zamanları yaşıyoruz. Bankalar da her gün yeni kampanyalar başlatarak müşterilerinin yüzlerini güldürmeye çalışıyor.Müşteri memnuniyeti sağlamak ve kendileri de durgun olan piyasalarda daha çok kazanmak için diğer bankalar ile rekabet halindeler.
ŞekerBank da hesaplarınız kazansın,sizler kazanın ve Şekerbank ile çalışın diye vade beklemeden avantaj sağlamanız için ‘gece gündüz hesabını ‘sizlere sunuyor. Gece gündüz hesabı ile tasarruflarınız gündüz çalışıyor, gece kazanıyor. Üstelik Şekerbank  avantajlı faiz oranları kullandığından sizlere bu tanışma süresince katkı sağlıyor. Hem de vadesiz mevduat olduğundan gece gündüz hesabında, günlük faiz kazanıyorsunuz.

    Bankacılık işlemlerinizde farklı hesaplar  kullanmanıza gerek olmadan günlük işlemlerinizi aynı hesaptan yararlanarak kullanabilirsiniz.Gece gündüz hesabınızı kullanarak üstelik vadeniz bozulmadan işlemlerinizi   gerçekleştirmiş olursunuz. Şekerbank gece gündüz hesabınızla; kredi kartı ödemelerinizi, EFT/havale işlemlerinizi, otomatik ödemelerinizi ve bireysel kredi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Gece gündüz hesabından ilk defa Şekerbank’dan hesap açan müşteriler yararlanacak. Bu hesap da gece vadeli hesap olarak çalışarak vade işliyor, gündüz işlemlerinizi yapabilmeniz için vadesiz hesap olarak çalışıyor. Şekerbank gece hesabında sizlere az da olsa değer getirerek birikiminizi değerlendiriyor.
    Tasarruf hesaplarınızda vade şartı olmaması önemli bir avantaj sağlıyor. Şekerbank gece gündüz hesabı açacak müşterilerine tanışma faizi olarak %13,25 olarak 1 ay sürede  uygulamaktadır. Bu ürünün mevcut sabit faiz getirisi de %10 oranında karlılık getirmektedir. Değerlenen hesabınız faiz getirisi günlük olarak hesabınıza kazandırmaktadır.
      Şekerbank gece gündüz hesabı açabilmek için bir alt limit belirtmeniz gerekmeyerek sadece TL hesabı olarak açabiliyorsunuz. Tabii faiz getirisi elde edebilmek için hesabınıza en az 2 bin TL ve en çok 100 bin TL nakit koyabiliyorsunuz. Şekerbank şubelerine giderek banka personelinden destek alarak; Şekerbank gece gündüz hesabı hakkında detaylı bilgi edinebilir ve hesabınızı açtırabilirsiniz. Gece gündüz hesabı avantajlarından yararlanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ