Yapı Kredi Bankası Eximbank Kredileri

Türkiye’de kurulmuş ve kuruluşundan bu yana farklı özelliklere sahip müşterilerine hizmet sunmaktadır. Kuruluş amacı ev sahibi olmak isteyen müşterilerine nakdi destek sağlamak olan Yapı Kredi Bankası sonraları farklı ihtiyaçlara sahip bireysel müşterileri için ve ticari ve kurumsal müşterileri için farklı banka ürünleri ile hizmet sunmaya devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası Eximbank Kredileri bankanın bu türden hizmetleri arasında yer almaktadır.

İhracatçı firmaların ya da ihracata bağlı olarak mal ve hizmet adına hammadde üretimi yapan firmaların üretim faaliyetlerini özgürce gerçekleştirebilmeleri adına kredi koşullarının Eximbank tarafından belirlendiği ve firmalara ihracat taahhüdü karşılığında sunulduğu kredi seçenekleri firmalara finansal destek sağlanmasında önemli bir banka kredi ürünü olarak ifade edilebilmektedir. Krediler firmalara farklı şekillerde sunulabilmektedir.

Koşulları, faiz oranları ve vade süreleri kişilere uygun koşullarda belirlenen ve ister Türk Lirası ister döviz cinsinden kullandırılabilen kredi seçenekleri olan bu vade süreleri 360 gün vade sürelerine kadar devam edebilmektedir. Bu kredi de ihracat taahhüdü en önemli koşuldur.

Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan Ziraat Bankası Eximbank Kredileri  makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ