Halk Bankası Eximbank Kredileri

Türkiye İhracat Bankası tarafından ülkemiz içerisinde hizmet veren bankalar üzerinden ihracat ile uğraşan müşterilerine sunulan Eximbank Kredileri son dönemlerde müşteriler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Şartları Eximbank tarafından belirlenen kredi seçenekleri iki farklı seçenek ile müşterilere sunulmaktadır. Bu seçeneklerin kredi koşulları da farklı seçenekleri ile belirlenmektedir. Halk Bankası Eximbank Kredileri de ihracatçı firmalara sağlanan kredi ürünü seçenekleri arasında yer almaktadır.

Eximbank Kredileri; Eximbank Sevk Öncesi Döviz Kredileri ve Eximbank Sevk Öncesi TL kredileri gibi seçenekler dâhilinde müşterilerine Halk Bankası üzerinden sağlanan kredi seçeneklerini içermektedir. Bu krediler küçük veya orta ölçekli işletme özelliği gösteren imalatçı ve ihracatçı firmaları ihracata yönlendirmek ve ihracat oranlarını arttırmak amacı ile firmaların bu işlemlerde ortaya çıkan ihtiyaçlarının %100’üne kadar karşılayan kredi seçenekleridir.

Halk Bankası üzerinden sunulan bu kredi seçeneklerinden faydalanacak olan firmaların en fazla 200 işçi çalıştırıyor olmaları ve ya ihracat ile uğraşıyor olmalar ya da ihracat ile bağlantılı işlemler ile ilgili faaliyet gösteriyor olmaları gerekmektedir.

 Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan İNG Bank Eximbank Kredileri makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ