Odeabank Eximbank Kredileri

Ticari müşteriler tarafından özellikle de ihracata yönelik faaliyetler içerisinde yer alan ticari müşteriler tarafından son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen kredi seçenekleri Eximbank Kredileri olarak ifade edilebilmektedir. Eximbank Kredileri Türkiye İhracat Bankası tarafından bankaları aracı tutarak ticari müşterilere finansman desteği sağlamayı amaçlayan kredi seçenekleridir. Odeabank Eximbank Kredileri Türkiye İhracat Bankası tarafından sunulan kredi ürünü seçeneklerinde aracı bankalar arasında yer alan Odeabank tarafından müşterilerine sunulan kredi ürünü seçeneklerini kapsamaktadır.

Bu krediler ticari faaliyetlerde özellikle de ihracata yönelik ve ihracat ile bağlantılı olarak mal üretimi yapan firmaların ihracata hazırlık dönemlerinde daha ucuz finansman sağlanması amacı ile Türkiye İhracat Bankası tarafından bankalar aracılığı ile ticari müşterilere kesin ihracat taahhüdü şartı ile kullandırılmaktadır.

Bu kredilerin koşulları Türkiye İhracat Bankası tarafından piyasa koşullarına uygun olarak belirlenmektedir. Bu krediler standart ticari kredi seçeneklerine göre daha uygun koşullarda sunulmaktadır. TL ya da Döviz cinsinden kullandırılabilen bu kredi seçeneklerinin vade süreleri ve faiz oranları da uygun koşullarda sunulmaktadır.

Eximbank Kredileri ile ilgili bir sonraki makalemiz olan Şekerbank Eximbank Kredileri  makalemizi okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ