Odeabank EFT Saatleri

2012 yılında kurulmuş anonim bir şirket olarak tanımlanan Odeabank müşterilerine finansal alanda farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Ülkemizde müşterilerine hizmet veren yenilikçi ve dinamik bir banka olarak sektörün öncü özel girişim bankaları arasında yer almayı başarmış olan banka özellikle son dönemlerde finansal anlamda önemli yere sahip olmuştur.

Bankacılık sektöründe var olan yüksek rekabet koşullarından sıyrılmayı başaran ve belirli bir noktaya yerleşen banka farklı bankacılık hizmetleri ile müşterilerinin finansal yaşamlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.  Bankanın hem kurumsal hem de bireysel müşterilerinin hayatlarında önemli bir yere sahip olan para transferi EFT işlemlerinde de sunmuş olduğu kolaylıklar büyük öneme sahiptir.

EFT Saatleri

Banka tarafından müşterilerine sunulmuş olan finansal işlem kolaylıkları arasında yer alan EFT işlemleri için EFT işlem saat aralığı seçenekleri banka tarafından belirlenmiştir. Odeabank tarafından EFT işlemleri için belirlenen işlem başlangıç saati hafta içi her gün sabah saat 08:30 ve belirlenen işlem bitiş saati yine hafta içi her akşam 17:00 olarak ifade edilmektedir.

Kişilerin bankaları üzerinden EFT para transfer işlemleri için belirlenen EFT işlem saatleri içerisinde gerçekleştirilen para transfer işlemleri aynı gün içerisinde karşı banka hesabı kullanıcısının hesabına aktarılarak işlem sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu nedenle kişiler bu türden işlemlerinde banka tarafından belirtilen para transferi işlem saatlerine dikkat etmelidirler. Aksi durumlarda işlemlerde sarkmalar yaşanabilmektedir.

EFT Saatleri ile alakalı bir sonraki makalemiz olan Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) EFT Saatleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ